fbpx

Придумайте НЕЙМОВІРНИЙ СПОСІБ ЗБІЛЬШИТИ ПРОБЕГ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Компанія Blink Charging розробила портативний зарядний пристрій на бензині.

Blink Charging є одним з лідерів в області зарядки електромобілів. Щоб збільшити мобільність таких машин, компанія представила портативний зарядний пристрій на випадок, якщо у електромобіля скінчився заряд, а поруч немає джерел електроенергії. Іронія полягає в тому, що зарядна станція працює на бензині.

Продажі електромобілів буксують через невеликого запасу ходу на одній зарядці і дефіциту зарядних станцій на вулицях міст і на трасах. В останні роки ефективність акумуляторів електромобілів значно зросла, але запас ходу все ще малий. Що станеться, якщо акумулятор розрядиться посеред шляху? Blink вважає, що знайшов рішення проблеми – бензиновигенератор.

 

У компанії не вказують розміри зарядного пристрою, але воно автономно і сумісно з усіма електромобілями, незалежно від виробника, забезпечуючи заряд до 9,6 кВт * год.

Blink вважає, що зарядний пристрій ідеально підійде для компаній, які надають допомогу на дорогах, і для особистого використання. За деякою інформацією, вартість зарядного пристрою Blink складе 6500 доларів