fbpx
АВТО З США В КРЕДИТ
АБО В ЛІЗИНГ
Пропозиції та ціни

Американські авто мають великий попит серед покупців з України. Причини їх популярності криються у співвідношенні ціна/якість. Транспорт з Америки з пробігом буде дешевшим за вживаний аналог на вітчизняному ринку. Навіть з урахуванням доставки через океан і розмитнення.

Але що робити, якщо у вас не вистачає всієї суми, а машина потрібна прямо зараз? Є затребувана по всьому світу опція покупки в кредит. Або лізинг авто, який широко поширений в США.

Особливості кредиту на авто в США

Кредит на американські авто має ряд особливостей і умов. Серед найбільш важливих виділяють:

  • На відміну від лізингу машина з самого початку належить Вам. Потрібно лише своєчасно вносити оплату;
  • Можливість зробити down payment. Це великий платіж при оформленні кредиту на авто. Він скорочує розмір щомісячних виплат, знижуючи Ваше фінансове навантаження;
  • Залежність процентної ставки від credit score зворотньо пропорційна. Чим вищий Ваш рейтинг, тим вона нижча. Можна домогтися показника всього лише в 3-4%, хоча це велика рідкість. Частіше ставка коливатиметься в межах 8-12%;

Кредит дуже популярний у США. Його можна оформити як на дороге ТЗ класу люкс, так і на цілком бюджетне з пробігом. Головне – визначитися з відповідною програмою і зібрати необхідний пакет документів.

Основний мінус кредиту на авто в США – розмір виплат. Практично завжди їх вартість буде в 1,5-2 рази більше порівняно з лізингом (наприклад, 550 доларів на місяць і 300). Чи вагомий це недолік? Чи перекриває він вищеописані плюси кредиту на авто? Кожен вирішує сам, виходячи зі свого бюджету і вимог.

Що уявляє із себе лізинг авто в США

Лізинг авто в США – це довгострокова оренда. Зазвичай її тривалість становить два-три роки. Протягом цього періоду Ви не являєтесь повноправним власником машини, але можете користуватися нею. Варто відзначити такі нюанси лізингу авто, як:

  • Періодичне техобслуговування і сервіс за рахунок дилера. Корисна послуга, якщо Ви орендували стару модель. Можна не турбуватися про витрати на ремонт;
  • Щомісячні платежі з лізингу менші, якщо порівнювати з кредитом;
  • Є обмеження на пройдену відстань. У більшості компаній – від 10 до 15 тисяч миль на рік. Чим більше обраний ліміт по лізингу авто, тим більші виплати. При його перевищенні передбачено штраф;

Ціна на лізинг авто в США сильно варіюється. Вона складається з початкового внеску, оплати реєстрації та оформлення документів, встановленої відсоткової ставки за платежами. Різниця може сягати 400-500 доларів на місяць.

Лізинг або кредит на авто зі США

Оформлення як кредиту, так і лізингу авто в США – це трудовитратний процес. Від Вас вимагається юридична грамотність, уважність до деталей і багато вільного часу. Останнє потрібно для збору численних документів.

ACars готова взяти ці турботи на себе. Наші фахівці поставлять машину на облік у лізингову компанію. Умови такі: спочатку вноситься платіж у розмірі 50%, а після Ви щомісяця оплачуєте 4% від залишку. Уточнити ціни, умови та інші подробиці лізингу можна, зв’язавшись з менеджером фірми.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

    Заповніть форму, і менеджер з вами зв'яжеться для уточнення деталей